Je bent hier: De HopbelWedstrijdprogramma
 
Handige links
Agenda
Nog geen agendapunten.
Clubprestaties
Statistieken Statistieken
deze weekdit seizoen
gewonnen gelijk verloren
DE HOPBEL

Bezoekadres

Schijndelse Mixed Hockey Club 

De Hopbel

Sportpark "Rooiseheide"

Rooiseheide 18

5481 SG Schijndel

Tel.: 073-5430621

Postadres

Postbus 339

5480 AH Schijndel

E-mail/Website

[email protected]

www.dehopbel.nl

Wedstrijdschema
Laat schema zien voor
 


26 september -- Junioren

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
MA1 1663  Hockeyclub 's-Hertogenbosch MA4    13:30  14:30 Veld 1  info
Fluiten: Bas van Oel (Heren 6) en Maaike van Hoof (Dames 1)
MA2 1662  HC Helmond MA4    15:30  16:15 Veld 1  info
Fluiten: Michou van Laarhoven (Dames 2) en Moniek Jansen (Dames 1)
MA3 1591  Oss MA7 35   13:35  14:55 uit -   info
MA4 1585  V.M.H.C. Basko MA5 35   12:55  14:00 uit -   info
MB1 2465  MHC Best MB2 30   07:45  09:00 uit -   info
MB2 2343  HC Eindhoven MB4 30   12:20  13:35 uit -   info
MB3 2403  HC Eindhoven MB6    12:00  12:45 Veld 1  info
Fluiten: Thijs Ewalds (Heren 5) en Thijmen Korsten (Heren Jong 1)
MB4 2389  HC Eindhoven MB7    13:45  14:15 Veld 2  info
Fluiten: Ilse Heerkens (Dames 6) en Lisa Rijken (Dames 6)
MC1 3210  MHC Best MC1 30   11:25  12:40 uit -   info
MC2 3249  HC Helmond MC3    11:45  12:30 Veld 2  info
Fluiten: Ilse Heerkens (Dames 6) en Lisa Rijken (Dames 6)
MC3 3248  HC Gemert MC4    13:15  14:00 Veld 3  info
Fluiten: Margot van Lier (Dames 4) en Mandy van Benthum (Dames 4)
MD1 4249  VMHC MD2    08:30  09:00 Veld 1  info
Fluiten: Jaap van Lier (Heren A ) en Sjoerd Eegerdingk (Heren B)
MD2 4118  Hockey Club Uden MD4 20   08:10  09:00 uit -   info
MD3 4114  DVS MD2    11:45  12:15 Veld 3  info
Fluiten: Nienke Korsten (Dames 2) en Chayenne Lokker (Dames 3)
MD4 4170  HV Weert MD3 40   11:50  13:00 uit -   info
 
JB1 355  Hockey Club Uden JB1 20   12:55  14:00 uit -   info
JC1 605  Sint Oedenrode JC1 15   12:30  13:15 uit -   info
JC2 593  Nuenen JC1 25   13:20  14:15 uit -   info
JD1 1006  HTCSON Hockey JD1    10:15  10:45 Veld 1  info
Fluiten: Suzan van Lier (Dames 3) en Jan Wouters (Heren A )

26 september -- Jongste jeugd

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
M8E1 5542  Mixed Hockey Club Heesch M8E2 25   07:35  08:30 uit -   info
M8E2 5548  V.M.H.C. Geel-Zwart M8E2 20   10:10  11:00 uit -   info
ME1 6104  MHC MEP M6E2    08:45  09:15 Veld 2  info
ME2 6089  Hockeyclub 's-Hertogenbosch M6E6 25   09:50  10:45 uit -   info
 
Sjors Sportief  !Reservering    10:45  11:00 Veld 3  info
van 11.00 tot 12.00 uur
 
J8E1 4587  Rosmalen J8E2    08:30  09:00 Veld 2  info
Fluiten: Mijs van de Moosdijk (MA1) en Maartje van den Brand (MA1)
J8E2 4580  VMHC J8E1    10:15  10:45 Veld 2  info
Fluiten: Nienke Posthumus (MA1) en Margot Rubens (MA1)
JE1 4800  Hockey Club Uden J6E1    10:15  10:45 Veld 2  info


Inloggen op het DWF? Klik dan hieronder:

Hoofdsponsors



Kledingsponsors

Bekijk alle sponsoren
Goudsponsors

Bekijk alle sponsoren
Vandaag jarig
Er zijn geen jarigen vandaag
Mededelingen
Uitslagen
D1 MHC Best D1 1-2
D3 HC Waalwijk D2 1-3
D4 MHC DES D6 2-4
D5 HC Oirschot D4 2-2
D6 SHOT D8 4-0
D7 HC Oranje Rood Oranje-Rood D16 0-3
DJ1 MHC Bommelerwaard DJ2 3-0
H1 HC Delta Venlo Delta Venlo H1 1-4
Alle uitslagen
Recente verslagen
Nog geen verslagen.
Alle verslagen
KNHB Naar de KNHB Site


Naar de hockeykampen Site