Je bent hier: De HopbelWedstrijdprogramma
 
Handige links
Clubprestaties
Statistieken Statistieken
deze weekdit seizoen
gewonnen gelijk verloren
DE HOPBEL

Bezoekadres

Schijndelse Mixed Hockey Club 

De Hopbel

Sportpark "Rooiseheide"

Rooiseheide 18

5481 SG Schijndel

Tel.: 073-5430621

Postadres

Postbus 339

5480 AH Schijndel

E-mail/Website

[email protected]

www.dehopbel.nl

Wedstrijdschema
Laat schema zien voor
 


3 december -- Junioren

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
MO12-1  Hockeyclub 's-Hertogenbosch MO12-4 25   09:35  10:30 uit - KG Zand  info
MO12-2  HC Grave MO12-1-mix    10:45  11:15 Veld 2  info
Fluiten: Elma van Lier (Dames 3) en Noelle van den Heuvel (MO18-1 zaal)
MO14-1  Hockeyclub 's-Hertogenbosch MO14-4    12:45  13:30 Veld 1  info
Fluiten: Roxanne Nolten (Dames 2) en Mette Verhoeven (Dames 2)
MO14-2  MHC MEP MO14-3    14:30  15:15 Veld 1  info
Fluiten: Marlene van Mil (Dames 2) en Manon Verhulst (Dames 2)
MO14-3  Oss MO14-5 35   09:50  11:10 uit - KG Zand  info
MO14-4  Oss MO14-6    09:15  09:45 Veld 2  info
Fluiten: Zoe Verhagen (Dames 4) en Anna van Halder (Dames 4)
MO16-1  Oss MO16-2 35   09:30  10:50 uit - KG Water  info
MO16-2  MHCdeDommel MO16-3 15   12:00  13:00 uit - KG Semi  info
Let op: Uittenue mee!   
MO16-3  Sint Oedenrode MO16-3 15   13:00  14:00 uit - KG Water  info
 
JO12-1  Mixed Hockey Club Heesch JO12-1    09:30  10:00 Veld 1  info
Fluiten: Tijmen Broring (Heren 4) en Robin Bogers (Heren 4)
JO14-1  MHC Bommelerwaard JO14-1    11:15  11:45 Veld 1  info
Fluiten: Stijn Heller (Heren O25-1) en Bram van Pinxteren (Heren O25-1)
JO16-1  HC Helmond JO16-1 40   11:35  13:00 uit - KG Water  info
JO16-2  Berkel Enschot JO16-2    12:15  13:00 Veld 2  info
Fluiten: Thijs Trikels (Heren O25-1) en Geert Wagenaars (Heren O25-1)

3 december -- Jongste jeugd

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
MO10-1  mixed hockeyclub HDL MO10-1    10:15  10:45 Veld 3  info
Fluiten: Sophie van den Brand (MO18-1 zaal) en Aukje Brus (MO18-1)
MO10-2  Hockeyclub 's-Hertogenbosch MO10-5 25   07:35  08:30 uit - KG Zand  info
MO8-1  Mixed Hockey Club Heesch MO8-3-mix 25   08:30  09:25 uit - KG Zand  info
MO8-2  MHCdeDommel MO8-1 15   09:45  10:30 uit - KG Zand  info
Let op: Uittenue mee!   
MO9-1  Oss MO9-3 35   10:40  11:45 uit - KG Zand  info
MO9-2  Hockey Club Uden MO9-3    09:00  09:30 Veld 3  info
 
JO10-1  MHC DES JO10-2    10:15  10:45 Veld 3  info
Fluiten: Noor van Dinther (MO18-1) en Emma te Dorsthorst (MO18-1 zaal)
JO9-1  Hockey Geldrop JO9-1 35   07:55  09:00 uit - KG Semi  info


Inloggen op het DWF? Klik dan hieronder:

Hoofdsponsors



Kledingsponsors

Bekijk alle sponsoren
Goudsponsors

Bekijk alle sponsoren
Vandaag jarig
  • Bram Rijsdijk
  • Pim van Schijndel
Mededelingen
Uitslagen
D1 THCC De Kromhouters D1 0-2
D2 MHC MEP D2-O 3-1
D3 V.M.H.C. Geel-Zwart D3 2-2
D4 Oss D5 7-1
H1 V.M.H.C. Geel-Zwart H1 3-5
H2 H.O.D. H3 8-0
H3 HC Helmond H5 3-3
H30-1 Hockeyclub 's-Hertogenbosch H30-2 4-2
H4 Maastrichtse Hockey Club MHC H3 0-11
MO18-2 mixed hockeyclub HDL MO18-2 2-1
Alle uitslagen
Recente verslagen
Nog geen verslagen.
Alle verslagen
KNHB Naar de KNHB Site


Naar de hockeykampen Site