Handige links
Clubprestaties
Statistieken Statistieken
deze weekdit seizoen
gewonnen gelijk verloren
DE HOPBEL

Bezoekadres

Schijndelse Mixed Hockey Club 

De Hopbel

Sportpark "Rooiseheide"

Rooiseheide 18

5481 SG Schijndel

Tel.: 073-5430621

Postadres

Postbus 339

5480 AH Schijndel

E-mail/Website

[email protected]

www.dehopbel.nl

Dames 3
Teamondersteuning
Coach Sjors van Engeland Email
Trainer Luc Spanjers Email
Manager Marlou van den Brand Email

Nog 19 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
2 okt HC Oirschot D2
13:45 14:30 thuis Veld 1
9 okt Sint Oedenrode D2
15
09:30 10:30 uit route
16 okt Hockeyclub 's-Hertogenbosch D3
09:45 10:30 thuis Veld 1
30 okt HC Oranje Rood D8
35
09:25 10:45 uit route
6 nov Hockeyclub 's-Hertogenbosch D6
13:45 14:30 thuis Veld 1
13 nov V.M.H.C. Geel-Zwart D2
20
uit route
20 nov MHC MEP D3
25
uit route
27 nov V.M.H.C. Geel-Zwart D3
thuis
5 mrt Oss D4
thuis
12 mrt Liempde D1
15
uit route
19 mrt Rosmalen D2
thuis
26 mrt HC Oirschot D2
30
uit route
2 apr Sint Oedenrode D2
thuis
16 apr Hockeyclub 's-Hertogenbosch D3
25
uit route
23 apr HC Oranje Rood D8
thuis
14 mei Hockeyclub 's-Hertogenbosch D6
25
uit route
21 mei V.M.H.C. Geel-Zwart D2
thuis
4 jun MHC MEP D3
thuis
11 jun V.M.H.C. Geel-Zwart D3
20
uit route
10 thuiswedstrijden en 9 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Oirschot D2 3 9 3 0 0 14 1 0
2 Oss D4 3 7 2 1 0 12 3 0
3 Rosmalen D2 3 7 2 1 0 13 5 0
4 Den Bosch D3 3 7 2 1 0 9 2 0
5 MEP D3 3 6 2 0 1 8 13 0
6 Geel-Zwart D3 3 4 1 1 1 7 8 0
7 Den Bosch D6 3 3 1 0 2 9 8 0
8 Hopbel D3 3 3 1 0 2 6 7 0
9 Geel-Zwart D2 3 3 1 0 2 5 6 0
10 Oedenrode D2 3 3 1 0 2 7 13 0
11 Oranje-Rood D8 3 0 0 0 3 3 13 0
12 Liempde D1 3 0 0 0 3 1 15 0


Uitslagen
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
.. Oss D4 Hopbel D3 (4-1)final Nog niet bevestigd.
.. MEP D3 Rosmalen D2 (1-8)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Oirschot D2 Geel-Zwart D2 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Den Bosch D6 Oedenrode D2 (3-4)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Den Bosch D3 Oranje-Rood D8 (6-0)final Nog niet bevestigd.
.. Liempde D1 Geel-Zwart D3 (1-6)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
.. Hopbel D3 Liempde D1 (3-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Geel-Zwart D2 Den Bosch D3 (1-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Rosmalen D2 Oss D4 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Oranje-Rood D8 Den Bosch D6 (1-4)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Oedenrode D2 MEP D3 (3-4)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Geel-Zwart D3 Oirschot D2 (0-6)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
.. Rosmalen D2 Hopbel D3 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. MEP D3 Oranje-Rood D8 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. Den Bosch D6 Geel-Zwart D2 (2-3)final Nog niet bevestigd.
.. Oirschot D2 Liempde D1 (6-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Den Bosch D3 Geel-Zwart D3 (1-1)final Nog niet bevestigd.
DINSDAG 27 SEPTEMBER 2022
.. Oss D4 Oedenrode D2 (6-0)scheduled Nog niet bevestigd.

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
  Oedenrode D2 Rosmalen D2 10:30 Sportpark 'De Kienehoef'
  Oranje-Rood D8 Oss D4 11:30 Genneper Parken
  Geel-Zwart D3 Den Bosch D6 13:00 Sportp. 'Prins Willem-Alexander'
  Hopbel D3 Oirschot D2 14:30 Sportpark Rooiseheide
  Liempde D1 Den Bosch D3 15:00 Sportpark Hogenbergseweg
  Geel-Zwart D2 MEP D3 15:00 Sportp. 'Prins Willem-Alexander'
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
  Oss D4 Geel-Zwart D2 10:30 Gemeentelijk sportpark
  Den Bosch D6 Liempde D1 10:30 Oosterplas
  Oedenrode D2 Hopbel D3 10:30 Sportpark 'De Kienehoef'
  Rosmalen D2 Oranje-Rood D8 10:45 Sportpark Maliskamp
  Den Bosch D3 Oirschot D2 12:15 Oosterplas
  MEP D3 Geel-Zwart D3 14:45 Gemeentelijk sportpark
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
  Hopbel D3 Den Bosch D3 10:30 Sportpark Rooiseheide
  Oirschot D2 Den Bosch D6 11:00 Sportpark 'Moorland'
  Geel-Zwart D3 Oss D4 11:00 Sportp. 'Prins Willem-Alexander'
  Geel-Zwart D2 Rosmalen D2 13:00 Sportp. 'Prins Willem-Alexander'
  Liempde D1 MEP D3 13:25 Sportpark Hogenbergseweg
  Oranje-Rood D8 Oedenrode D2 15:15 Genneper Parken
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
  MEP D3 Oirschot D2 0:00 Gemeentelijk sportpark
  Den Bosch D6 Den Bosch D3 0:00 Oosterplas
  Oss D4 Liempde D1 9:30 Gemeentelijk sportpark
  Oranje-Rood D8 Hopbel D3 10:45 Genneper Parken
  Rosmalen D2 Geel-Zwart D3 11:30 Sportpark Maliskamp
  Oedenrode D2 Geel-Zwart D2 14:30 Sportpark 'De Kienehoef'
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
  Den Bosch D3 MEP D3 0:00 Oosterplas
  Liempde D1 Rosmalen D2 0:00 Sportpark Hogenbergseweg
  Oirschot D2 Oss D4 12:45 Sportpark 'Moorland'
  Geel-Zwart D3 Oedenrode D2 13:00 Sportp. 'Prins Willem-Alexander'
  Geel-Zwart D2 Oranje-Rood D8 13:00 Sportp. 'Prins Willem-Alexander'
  Hopbel D3 Den Bosch D6 14:30 Sportpark Rooiseheide
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
  Oss D4 Den Bosch D3 0:00 Gemeentelijk sportpark
  MEP D3 Den Bosch D6 0:00 Gemeentelijk sportpark
  Geel-Zwart D2 Hopbel D3 0:00 Sportp. 'Prins Willem-Alexander'
  Rosmalen D2 Oirschot D2 9:45 Sportpark Maliskamp
  Oedenrode D2 Liempde D1 12:30 Sportpark 'De Kienehoef'
  Oranje-Rood D8 Geel-Zwart D3 13:15 Genneper Parken
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
  MEP D3 Hopbel D3 0:00 Gemeentelijk sportpark
  Den Bosch D6 Oss D4 0:00 Oosterplas
  Den Bosch D3 Rosmalen D2 0:00 Oosterplas
  Liempde D1 Oranje-Rood D8 0:00 Sportpark Hogenbergseweg
  Geel-Zwart D3 Geel-Zwart D2 0:00 Sportp. 'Prins Willem-Alexander'
  Oirschot D2 Oedenrode D2 11:00 Sportpark 'Moorland'
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
  Hopbel D3 Geel-Zwart D3 0:00 Sportpark Rooiseheide
  Oss D4 MEP D3 0:00 Gemeentelijk sportpark
  Geel-Zwart D2 Liempde D1 0:00 Sportp. 'Prins Willem-Alexander'
  Oedenrode D2 Den Bosch D3 10:30 Sportpark 'De Kienehoef'
  Rosmalen D2 Den Bosch D6 10:45 Sportpark Maliskamp
  Oranje-Rood D8 Oirschot D2 11:45 Genneper Parken
ZONDAG 5 MAART 2023
  Geel-Zwart D3 Liempde D1 0:00 Sportp. 'Prins Willem-Alexander'
  Geel-Zwart D2 Oirschot D2 0:00 Sportp. 'Prins Willem-Alexander'
  Oranje-Rood D8 Den Bosch D3 0:00 Genneper Parken
  Oedenrode D2 Den Bosch D6 0:00 Sportpark 'De Kienehoef'
  Rosmalen D2 MEP D3 0:00 Sportpark Maliskamp
  Hopbel D3 Oss D4 0:00 Sportpark Rooiseheide
ZONDAG 12 MAART 2023
  Oss D4 Rosmalen D2 0:00 Gemeentelijk sportpark
  MEP D3 Oedenrode D2 0:00 Gemeentelijk sportpark
  Den Bosch D6 Oranje-Rood D8 0:00 Oosterplas
  Den Bosch D3 Geel-Zwart D2 0:00 Oosterplas
  Oirschot D2 Geel-Zwart D3 0:00 Sportpark 'Moorland'
  Liempde D1 Hopbel D3 0:00 Sportpark Hogenbergseweg
ZONDAG 19 MAART 2023
  Liempde D1 Oirschot D2 0:00 Sportpark Hogenbergseweg
  Geel-Zwart D3 Den Bosch D3 0:00 Sportp. 'Prins Willem-Alexander'
  Geel-Zwart D2 Den Bosch D6 0:00 Sportp. 'Prins Willem-Alexander'
  Oranje-Rood D8 MEP D3 0:00 Genneper Parken
  Oedenrode D2 Oss D4 0:00 Sportpark 'De Kienehoef'
  Hopbel D3 Rosmalen D2 0:00 Sportpark Rooiseheide
ZONDAG 26 MAART 2023
  Oss D4 Oranje-Rood D8 0:00 Gemeentelijk sportpark
  MEP D3 Geel-Zwart D2 0:00 Gemeentelijk sportpark
  Den Bosch D6 Geel-Zwart D3 0:00 Oosterplas
  Den Bosch D3 Liempde D1 0:00 Oosterplas
  Oirschot D2 Hopbel D3 0:00 Sportpark 'Moorland'
  Rosmalen D2 Oedenrode D2 0:00 Sportpark Maliskamp
ZONDAG 2 APRIL 2023
  Oirschot D2 Den Bosch D3 0:00 Sportpark 'Moorland'
  Liempde D1 Den Bosch D6 0:00 Sportpark Hogenbergseweg
  Geel-Zwart D3 MEP D3 0:00 Sportp. 'Prins Willem-Alexander'
  Geel-Zwart D2 Oss D4 0:00 Sportp. 'Prins Willem-Alexander'
  Oranje-Rood D8 Rosmalen D2 0:00 Genneper Parken
  Hopbel D3 Oedenrode D2 0:00 Sportpark Rooiseheide
ZONDAG 16 APRIL 2023
  Oss D4 Geel-Zwart D3 0:00 Gemeentelijk sportpark
  MEP D3 Liempde D1 0:00 Gemeentelijk sportpark
  Den Bosch D6 Oirschot D2 0:00 Oosterplas
  Den Bosch D3 Hopbel D3 0:00 Oosterplas
  Oedenrode D2 Oranje-Rood D8 0:00 Sportpark 'De Kienehoef'
  Rosmalen D2 Geel-Zwart D2 0:00 Sportpark Maliskamp
ZONDAG 23 APRIL 2023
  Den Bosch D3 Den Bosch D6 0:00 Oosterplas
  Oirschot D2 MEP D3 0:00 Sportpark 'Moorland'
  Liempde D1 Oss D4 0:00 Sportpark Hogenbergseweg
  Geel-Zwart D3 Rosmalen D2 0:00 Sportp. 'Prins Willem-Alexander'
  Geel-Zwart D2 Oedenrode D2 0:00 Sportp. 'Prins Willem-Alexander'
  Hopbel D3 Oranje-Rood D8 0:00 Sportpark Rooiseheide
ZONDAG 14 MEI 2023
  Oss D4 Oirschot D2 0:00 Gemeentelijk sportpark
  MEP D3 Den Bosch D3 0:00 Gemeentelijk sportpark
  Den Bosch D6 Hopbel D3 0:00 Oosterplas
  Oranje-Rood D8 Geel-Zwart D2 0:00 Genneper Parken
  Oedenrode D2 Geel-Zwart D3 0:00 Sportpark 'De Kienehoef'
  Rosmalen D2 Liempde D1 0:00 Sportpark Maliskamp
ZONDAG 21 MEI 2023
  Den Bosch D6 MEP D3 0:00 Oosterplas
  Den Bosch D3 Oss D4 0:00 Oosterplas
  Oirschot D2 Rosmalen D2 0:00 Sportpark 'Moorland'
  Liempde D1 Oedenrode D2 0:00 Sportpark Hogenbergseweg
  Geel-Zwart D3 Oranje-Rood D8 0:00 Sportp. 'Prins Willem-Alexander'
  Hopbel D3 Geel-Zwart D2 0:00 Sportpark Rooiseheide
ZONDAG 4 JUNI 2023
  Oss D4 Den Bosch D6 0:00 Gemeentelijk sportpark
  Geel-Zwart D2 Geel-Zwart D3 0:00 Sportp. 'Prins Willem-Alexander'
  Oranje-Rood D8 Liempde D1 0:00 Genneper Parken
  Oedenrode D2 Oirschot D2 0:00 Sportpark 'De Kienehoef'
  Rosmalen D2 Den Bosch D3 0:00 Sportpark Maliskamp
  Hopbel D3 MEP D3 0:00 Sportpark Rooiseheide
ZONDAG 11 JUNI 2023
  MEP D3 Oss D4 0:00 Gemeentelijk sportpark
  Den Bosch D6 Rosmalen D2 0:00 Oosterplas
  Den Bosch D3 Oedenrode D2 0:00 Oosterplas
  Oirschot D2 Oranje-Rood D8 0:00 Sportpark 'Moorland'
  Liempde D1 Geel-Zwart D2 0:00 Sportpark Hogenbergseweg
  Geel-Zwart D3 Hopbel D3 0:00 Sportp. 'Prins Willem-Alexander'

Inloggen op het DWF? Klik dan hieronder:

Hoofdsponsors



Kledingsponsors

Bekijk alle sponsoren
Goudsponsors

Bekijk alle sponsoren
Vandaag jarig
Er zijn geen jarigen vandaag
Mededelingen
Uitslagen
H2 HC Helmond H4 2-4
DO25-2 Hockeyclub 's-Hertogenbosch DO25-4 1-5
D1 SV Phoenix D1 1-4
D2 HC Oranje Rood D4 4-4
D3 Rosmalen D2 2-3
D4 C.M.H.C. CIVICUM D2 0-4
D5 Hockeyclub 's-Hertogenbosch D14 4-1
DO25-1 HC Helmond DO25-3 2-5
H1 HC Delta Venlo H1 2-4
H2 Hockey Geldrop H3 6-0
Alle uitslagen
Recente verslagen
Nog geen verslagen.
Alle verslagen
KNHB Naar de KNHB Site


Naar de hockeykampen Site