Handige links
Clubprestaties
Statistieken Statistieken
deze weekdit seizoen
gewonnen gelijk verloren
DE HOPBEL

Bezoekadres

Schijndelse Mixed Hockey Club 

De Hopbel

Sportpark "Rooiseheide"

Rooiseheide 18

5481 SG Schijndel

Tel.: 073-5430621

Postadres

Postbus 339

5480 AH Schijndel

E-mail/Website

[email protected]

www.dehopbel.nl

Dames 1
Teamondersteuning
Manager Patrick Sprang Email
Trainer/coach Rob Smits Email
Aanvoerder Ima Tular Email

Nog 1 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
16 jun Sint Oedenrode D1
11:45 12:45 thuis Veld 1
1 thuiswedstrijden en uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Nuenen D1 21 45 13 6 2 65 26 0
2 Berkel-Enschot D1 21 44 13 5 3 60 28 0
3 Nova D1 21 40 12 4 5 54 36 0
4 Hopbel D1 21 37 11 4 6 51 40 0
5 Oedenrode D1 21 36 11 3 7 51 46 0
6 Goirle D1 21 35 11 2 8 49 32 0
7 Heeze D1 21 34 11 1 9 60 50 0
8 Drunen D1 21 26 7 5 9 54 43 0
9 Son D1 21 22 7 1 13 53 66 0
10 Venray D1 21 22 7 1 13 55 72 0
11 Basko D1 21 20 6 2 13 31 49 0
12 Geldrop D1 21 -3 0 0 21 18 113 3


Uitslagen
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
.. Geldrop D1 Nuenen D1 (0-10)final Nog niet bevestigd.
.. Basko D1 Heeze D1 (0-3)final Nog niet bevestigd.
.. Venray D1 Nova D1 (3-0)final Nog niet bevestigd.
.. Son D1 Goirle D1 (2-3)final Nog niet bevestigd.
.. Hopbel D1 Drunen D1 (3-3)final Nog niet bevestigd.
.. Berkel-Enschot D1 Oedenrode D1 (4-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
.. Nova D1 Son D1 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Nuenen D1 Hopbel D1 (4-1)final Nog niet bevestigd.
.. Heeze D1 Geldrop D1 (6-2)final Nog niet bevestigd.
.. Goirle D1 Basko D1 (1-0)final Nog niet bevestigd.
.. Oedenrode D1 Venray D1 (6-2)final Nog niet bevestigd.
.. Drunen D1 Berkel-Enschot D1 (1-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
.. Geldrop D1 Goirle D1 (2-7)final Nog niet bevestigd.
.. Son D1 Oedenrode D1 (3-8)final Nog niet bevestigd.
.. Basko D1 Nova D1 (4-2)final Nog niet bevestigd.
.. Heeze D1 Nuenen D1 (4-6)final Nog niet bevestigd.
.. Berkel-Enschot D1 Hopbel D1 (4-0)final Nog niet bevestigd.
.. Venray D1 Drunen D1 (1-5)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
.. Drunen D1 Son D1 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. Hopbel D1 Venray D1 (4-2)final Nog niet bevestigd.
.. Nova D1 Geldrop D1 (8-1)final Nog niet bevestigd.
.. Oedenrode D1 Basko D1 (4-2)final Nog niet bevestigd.
.. Nuenen D1 Berkel-Enschot D1 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. Goirle D1 Heeze D1 (4-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
.. Basko D1 Drunen D1 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. Geldrop D1 Oedenrode D1 (1-3)final Nog niet bevestigd.
.. Venray D1 Berkel-Enschot D1 (1-3)final Nog niet bevestigd.
.. Son D1 Hopbel D1 (2-4)final Nog niet bevestigd.
.. Heeze D1 Nova D1 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Goirle D1 Nuenen D1 (4-1)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
.. Hopbel D1 Basko D1 (3-0)final Nog niet bevestigd.
.. Drunen D1 Geldrop D1 (4-0)final Nog niet bevestigd.
.. Oedenrode D1 Heeze D1 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. Nova D1 Goirle D1 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Nuenen D1 Venray D1 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Berkel-Enschot D1 Son D1 (4-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
.. Geldrop D1 Hopbel D1 (0-6)final Nog niet bevestigd.
.. Son D1 Venray D1 (6-3)final Nog niet bevestigd.
.. Basko D1 Berkel-Enschot D1 (1-3)final Nog niet bevestigd.
.. Goirle D1 Oedenrode D1 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Nova D1 Nuenen D1 (1-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Heeze D1 Drunen D1 (5-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
.. Oedenrode D1 Nova D1 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Drunen D1 Goirle D1 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Hopbel D1 Heeze D1 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Nuenen D1 Son D1 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Venray D1 Basko D1 (2-3)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
.. Nova D1 Drunen D1 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Oedenrode D1 Nuenen D1 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Basko D1 Son D1 (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. Heeze D1 Berkel-Enschot D1 (3-4)final Nog niet bevestigd.
.. Goirle D1 Hopbel D1 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Geldrop D1 Venray D1 (3-4)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
.. Drunen D1 Oedenrode D1 (0-1)final Nog niet bevestigd.
.. Son D1 Geldrop D1 (9-3)final Nog niet bevestigd.
.. Basko D1 Nuenen D1 (0-2)final Nog niet bevestigd.
.. Hopbel D1 Nova D1 (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. Berkel-Enschot D1 Goirle D1 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Venray D1 Heeze D1 (2-6)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
.. Geldrop D1 Basko D1 (0-3)final Nog niet bevestigd.
.. Nova D1 Berkel-Enschot D1 (3-3)final Nog niet bevestigd.
.. Oedenrode D1 Hopbel D1 (2-3)final Nog niet bevestigd.
.. Heeze D1 Son D1 (5-3)final Nog niet bevestigd.
.. Goirle D1 Venray D1 (4-0)final Nog niet bevestigd.
.. Nuenen D1 Drunen D1 (0-0)final Nog niet bevestigd.
DINSDAG 28 NOVEMBER 2023
.. Berkel-Enschot D1 Geldrop D1 (5-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 3 MAART 2024
.. Drunen D1 Hopbel D1 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Goirle D1 Son D1 (5-1)final Nog niet bevestigd.
.. Nova D1 Venray D1 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Oedenrode D1 Berkel-Enschot D1 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Nuenen D1 Geldrop D1 (4-0)final Nog niet bevestigd.
.. Heeze D1 Basko D1 (1-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 10 MAART 2024
.. Basko D1 Goirle D1 (2-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Geldrop D1 Heeze D1 (2-3)final Nog niet bevestigd.
.. Hopbel D1 Nuenen D1 (0-3)final Nog niet bevestigd.
.. Berkel-Enschot D1 Drunen D1 (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. Venray D1 Oedenrode D1 (8-2)final Nog niet bevestigd.
.. Son D1 Nova D1 (1-4)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 17 MAART 2024
.. Hopbel D1 Berkel-Enschot D1 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Oedenrode D1 Son D1 (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. Drunen D1 Venray D1 (6-3)final Nog niet bevestigd.
.. Nuenen D1 Heeze D1 (3-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Goirle D1 Geldrop D1 (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. Nova D1 Basko D1 (3-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 24 MAART 2024
.. Basko D1 Oedenrode D1 (2-3)final Nog niet bevestigd.
.. Geldrop D1 Nova D1 (0-5)final Nog niet bevestigd.
.. Son D1 Drunen D1 (6-4)final Nog niet bevestigd.
.. Heeze D1 Goirle D1 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Berkel-Enschot D1 Nuenen D1 (0-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Venray D1 Hopbel D1 (1-5)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 7 APRIL 2024
.. Hopbel D1 Son D1 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Berkel-Enschot D1 Venray D1 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Oedenrode D1 Geldrop D1 (6-0)final Nog niet bevestigd.
.. Drunen D1 Basko D1 (6-0)final Nog niet bevestigd.
.. Nuenen D1 Goirle D1 (1-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Nova D1 Heeze D1 (4-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 14 APRIL 2024
.. Son D1 Berkel-Enschot D1 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Basko D1 Hopbel D1 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Goirle D1 Nova D1 (5-3)final Nog niet bevestigd.
.. Venray D1 Nuenen D1 (2-7)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Heeze D1 Oedenrode D1 (2-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Geldrop D1 Drunen D1 (1-7)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 21 APRIL 2024
.. Hopbel D1 Geldrop D1 (5-1)final Nog niet bevestigd.
.. Berkel-Enschot D1 Basko D1 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Nuenen D1 Nova D1 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Oedenrode D1 Goirle D1 (0-1)final Nog niet bevestigd.
.. Drunen D1 Heeze D1 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Venray D1 Son D1 (6-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 26 MEI 2024
.. Basko D1 Venray D1 (0-2)final Nog niet bevestigd.
.. Geldrop D1 Berkel-Enschot D1 (0-6)final Nog niet bevestigd.
.. Nova D1 Oedenrode D1 (1-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Son D1 Nuenen D1 (0-3)final Nog niet bevestigd.
.. Heeze D1 Hopbel D1 (5-2)final Nog niet bevestigd.
.. Goirle D1 Drunen D1 (2-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 2 JUNI 2024
.. Venray D1 Geldrop D1 (5-1)final Nog niet bevestigd.
.. Son D1 Basko D1 (4-1)final Nog niet bevestigd.
.. Hopbel D1 Goirle D1 (1-0)final Nog niet bevestigd.
.. Berkel-Enschot D1 Heeze D1 (4-2)final Nog niet bevestigd.
.. Nuenen D1 Oedenrode D1 (6-0)final Nog niet bevestigd.
.. Drunen D1 Nova D1 (1-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 9 JUNI 2024
.. Oedenrode D1 Drunen D1 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. Goirle D1 Berkel-Enschot D1 (2-4)final Nog niet bevestigd.
.. Nova D1 Hopbel D1 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Nuenen D1 Basko D1 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. Heeze D1 Venray D1 (2-4)final Nog niet bevestigd.
.. Geldrop D1 Son D1 (0-5)final Nog niet bevestigd.

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 16 JUNI 2024
  Basko D1 Geldrop D1 12:45 Sportpark 'De Korze'
  Son D1 Heeze D1 12:45 Sportpark De Gentiaan
  Venray D1 Goirle D1 12:45 Sportpark 'De Wie├źn'
  Hopbel D1 Oedenrode D1 12:45 Sportpark Rooiseheide
  Berkel-Enschot D1 Nova D1 12:45 Sportpark Gen. Eisenhowerweg
  Drunen D1 Nuenen D1 12:45 Rekreatiepark

Inloggen op het DWF? Klik dan hieronder:

Hoofdsponsors



Kledingsponsors

Bekijk alle sponsoren
Goudsponsors

Bekijk alle sponsoren
Vandaag jarig
  • Aukje Brus
  • Jip Steenbakkers
Mededelingen
Uitslagen
DO25-2 V.M.H.C. Geel-Zwart DO25-2 1-6
D1 HC Nova D1 1-3
D2 HCAS D2-O 4-4
D3 V.M.H.C. Geel-Zwart D3 3-1
D5 HC Grave D1 2-6
DO25-1 HC Gemert DO25-4 12-1
H2 HCAS H2-O 4-1
H30-1 Oss H30-2 3-3
H4 HC Etten-Leur H5 8-2
H5 HC Cranendonck H1 3-4
Alle uitslagen
Recente verslagen
Nog geen verslagen.
Alle verslagen
KNHB Naar de KNHB Site


Naar de hockeykampen Site