9-5 | FVK Toernooi |
15-5 | Workshop CS+ |
31-5 | VrijMiBo |
9-6 | Kampioenen Huldiging |
14-6 | Ouder-kind Toernooi |
deze week | dit seizoen |
gewonnen gelijk verloren |
Bezoekadres
Schijndelse Mixed
Hockey Club
De Hopbel
Sportpark
"Rooiseheide"
Rooiseheide 18
5481 SG Schijndel
Tel.: 073-5430621
Postadres
Postbus 339
5480 AH Schijndel
E-mail/Website
www.dehopbel.nl
Teamondersteuning | ||||
Aanvoerder | Anke van Balveren | |||
Manager | Joanne Parinussa |
Nog 3 wedstrijden: | |||||||
Datum | Wed.Nr. | Tegen | Reistijd | Verz | Spel | U/T | Locatie |
26 mei | MHCdeDommel D1 |
|
10:15 | 10:45 | thuis | Veld 2 | |
2 jun | Hockeyclub 's-Hertogenbosch D8 |
|
uit | route | |||
16 jun | MHC Best D3 |
|
10:00 | 11:00 | uit | route | |
Stand in de poule | |||||||||
Team | # | Pntn | W | G | V | ++ | -- | Straf | |
1 | Den Bosch D8 | 16 | 44 | 14 | 2 | 0 | 71 | 13 | 0 |
2 | Hilvarenbeek D2-O | 17 | 32 | 10 | 2 | 5 | 62 | 52 | 0 |
3 | Dommel D1 | 16 | 29 | 9 | 2 | 5 | 51 | 41 | 0 |
4 | Den Bosch D6 | 17 | 26 | 8 | 2 | 7 | 48 | 40 | 0 |
5 | Were Di D6 | 16 | 25 | 8 | 1 | 7 | 47 | 43 | 0 |
6 | Uden D2-O | 16 | 23 | 7 | 2 | 7 | 30 | 35 | 0 |
7 | Best D3 | 16 | 20 | 6 | 2 | 8 | 26 | 37 | 0 |
8 | Boekel D2-O | 17 | 19 | 5 | 4 | 8 | 51 | 67 | 0 |
9 | Eindhoven D5 | 16 | 16 | 5 | 1 | 10 | 32 | 52 | 0 |
10 | Hopbel D4 | 17 | 12 | 3 | 3 | 11 | 14 | 31 | 0 |
11 | Eindhoven D4 | 16 | 12 | 3 | 3 | 10 | 29 | 50 | 0 |
Uitslagen | |||||||||
ZONDAG 3 SEPTEMBER 2023 | |||||||||
.. | Hilvarenbeek D2-O | Eindhoven D5 | (5-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Best D3 | Boekel D2-O | (2-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Den Bosch D8 | Dommel D1 | (5-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Eindhoven D4 | Den Bosch D6 | (5-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Were Di D6 | Hopbel D4 | (1-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023 | |||||||||
.. | Den Bosch D6 | Hilvarenbeek D2-O | (3-4)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Uden D2-O | Best D3 | (1-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Eindhoven D5 | Den Bosch D8 | (0-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Hopbel D4 | Eindhoven D4 | (1-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Boekel D2-O | Were Di D6 | (4-8)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023 | |||||||||
.. | Were Di D6 | Uden D2-O | (3-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Hilvarenbeek D2-O | Hopbel D4 | (2-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Best D3 | Dommel D1 | (1-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Eindhoven D4 | Boekel D2-O | (1-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023 | |||||||||
.. | Den Bosch D8 | Best D3 | (6-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Boekel D2-O | Hilvarenbeek D2-O | (5-5)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Uden D2-O | Eindhoven D4 | (4-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Hopbel D4 | Den Bosch D6 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Dommel D1 | Were Di D6 | (3-5)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 1 OKTOBER 2023 | |||||||||
.. | Hilvarenbeek D2-O | Uden D2-O | (4-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Hopbel D4 | Eindhoven D5 | (0-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Were Di D6 | Den Bosch D8 | (0-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Eindhoven D4 | Dommel D1 | (2-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Den Bosch D6 | Boekel D2-O | (7-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
DONDERDAG 5 OKTOBER 2023 | |||||||||
.. | Eindhoven D5 | Best D3 | (0-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 8 OKTOBER 2023 | |||||||||
.. | Boekel D2-O | Hopbel D4 | (2-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Uden D2-O | Den Bosch D6 | (0-5)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Dommel D1 | Hilvarenbeek D2-O | (5-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Den Bosch D8 | Eindhoven D4 | (5-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
DINSDAG 10 OKTOBER 2023 | |||||||||
.. | Den Bosch D6 | Eindhoven D5 | (3-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 29 OKTOBER 2023 | |||||||||
.. | Were Di D6 | Best D3 | (5-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Hilvarenbeek D2-O | Den Bosch D8 | (0-5)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Hopbel D4 | Uden D2-O | (1-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Den Bosch D6 | Dommel D1 | (2-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Boekel D2-O | Eindhoven D5 | (5-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023 | |||||||||
.. | Best D3 | Eindhoven D4 | (4-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Uden D2-O | Boekel D2-O | (2-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Eindhoven D5 | Were Di D6 | (1-9)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Den Bosch D8 | Den Bosch D6 | (4-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Dommel D1 | Hopbel D4 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
DINSDAG 7 NOVEMBER 2023 | |||||||||
.. | Hopbel D4 | Den Bosch D8 | (0-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023 | |||||||||
.. | Uden D2-O | Eindhoven D5 | (1-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Hilvarenbeek D2-O | Best D3 | (2-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Boekel D2-O | Dommel D1 | (2-5)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Eindhoven D4 | Were Di D6 | (1-5)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023 | |||||||||
.. | Best D3 | Den Bosch D6 | (2-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Were Di D6 | Hilvarenbeek D2-O | (4-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Den Bosch D8 | Boekel D2-O | (5-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Dommel D1 | Uden D2-O | (3-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Eindhoven D4 | Eindhoven D5 | (1-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023 | |||||||||
.. | Hilvarenbeek D2-O | Eindhoven D4 | (5-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Hopbel D4 | Best D3 | (0-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Eindhoven D5 | Dommel D1 | (1-5)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Uden D2-O | Den Bosch D8 | (0-0)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Den Bosch D6 | Were Di D6 | (2-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 3 MAART 2024 | |||||||||
.. | Boekel D2-O | Best D3 | (5-4)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Eindhoven D5 | Hilvarenbeek D2-O | (3-5)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Dommel D1 | Den Bosch D8 | (2-6)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Hopbel D4 | Were Di D6 | (2-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Den Bosch D6 | Eindhoven D4 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 10 MAART 2024 | |||||||||
.. | Hilvarenbeek D2-O | Den Bosch D6 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Best D3 | Uden D2-O | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Eindhoven D4 | Hopbel D4 | (1-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Were Di D6 | Boekel D2-O | (1-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Den Bosch D8 | Eindhoven D5 | (5-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 17 MAART 2024 | |||||||||
.. | Boekel D2-O | Eindhoven D4 | (2-4)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Dommel D1 | Best D3 | (3-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Eindhoven D5 | Den Bosch D6 | (5-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Hopbel D4 | Hilvarenbeek D2-O | (0-4)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Uden D2-O | Were Di D6 | (5-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 24 MAART 2024 | |||||||||
.. | Hilvarenbeek D2-O | Boekel D2-O | (6-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Eindhoven D4 | Uden D2-O | (2-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Best D3 | Den Bosch D8 | (0-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Den Bosch D6 | Hopbel D4 | (3-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Were Di D6 | Dommel D1 | (1-4)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 7 APRIL 2024 | |||||||||
.. | Boekel D2-O | Den Bosch D6 | (4-4)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Eindhoven D5 | Hopbel D4 | (3-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Dommel D1 | Eindhoven D4 | (6-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Den Bosch D8 | Were Di D6 | (7-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Uden D2-O | Hilvarenbeek D2-O | (5-4)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 14 APRIL 2024 | |||||||||
.. | Hilvarenbeek D2-O | Dommel D1 | (7-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Best D3 | Eindhoven D5 | (2-5)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Hopbel D4 | Boekel D2-O | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Eindhoven D4 | Den Bosch D8 | (1-5)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Den Bosch D6 | Uden D2-O | (4-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 21 APRIL 2024 | |||||||||
.. | Den Bosch D8 | Hilvarenbeek D2-O | (10-2)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Best D3 | Were Di D6 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Eindhoven D5 | Boekel D2-O | (6-4)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Uden D2-O | Hopbel D4 | (2-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Dommel D1 | Den Bosch D6 | (3-3)final | Nog niet bevestigd. |
Wedstrijdschema poule | |||||||||
ZONDAG 12 MEI 2024 | |||||||||
Were Di D6 | Den Bosch D6 | 13:00 | Koningshoeve | ||||||
ZONDAG 26 MEI 2024 | |||||||||
Den Bosch D6 | Den Bosch D8 | 10:00 | Oosterplas | ||||||
Boekel D2-O | Uden D2-O | 10:30 | Sportpark 'De Donk' | ||||||
Hopbel D4 | Dommel D1 | 10:45 | Sportpark Rooiseheide | ||||||
Were Di D6 | Eindhoven D5 | 11:00 | Koningshoeve | ||||||
Eindhoven D4 | Best D3 | 12:45 | Sportpark Eindhoven | ||||||
ZONDAG 2 JUNI 2024 | |||||||||
Den Bosch D8 | Hopbel D4 | 0:00 | Oosterplas | ||||||
Best D3 | Hilvarenbeek D2-O | 10:00 | Sportpark Leemkuilen | ||||||
Were Di D6 | Eindhoven D4 | 11:15 | Koningshoeve | ||||||
Eindhoven D5 | Uden D2-O | 13:00 | Sportpark Eindhoven | ||||||
Dommel D1 | Boekel D2-O | 14:30 | Hockeyp. Zegenwerp | ||||||
ZONDAG 9 JUNI 2024 | |||||||||
Den Bosch D6 | Best D3 | 0:00 | Oosterplas | ||||||
Hilvarenbeek D2-O | Were Di D6 | 10:30 | Sportpark 'De Roodloop' | ||||||
Eindhoven D5 | Eindhoven D4 | 12:30 | Sportpark Eindhoven | ||||||
Uden D2-O | Dommel D1 | 12:30 | Sportpark Uden | ||||||
Boekel D2-O | Den Bosch D8 | 14:30 | Sportpark 'De Donk' | ||||||
ZONDAG 16 JUNI 2024 | |||||||||
Den Bosch D8 | Uden D2-O | 0:00 | Oosterplas | ||||||
Best D3 | Hopbel D4 | 11:00 | Sportpark Leemkuilen | ||||||
Dommel D1 | Eindhoven D5 | 11:00 | Hockeyp. Zegenwerp | ||||||
Eindhoven D4 | Hilvarenbeek D2-O | 12:15 | Sportpark Eindhoven |
H1 | HV Weert H1 | 5-1 |
H2 | Maastrichtse Hockey Club MHC H2-O | 3-3 |
DO25-2 | Hockey Club Uden DO25-4 | 2-5 |
D1 | Hockey Geldrop D1 | 5-1 |
D2 | Oss D3 | 2-4 |
D3 | Sint Oedenrode D2-O | 8-0 |
D4 | Hockey Club Uden D2-O | 0-2 |
D5 | HC Mill D1 | 0-2 |
DO25-1 | V.M.H.C. Geel-Zwart DO25-3 | 3-3 |
H1 | Hockey Geldrop H1 | 2-2 |
Nog geen verslagen. |
Alle verslagen |