9-5 | FVK Toernooi |
15-5 | Workshop CS+ |
31-5 | VrijMiBo |
9-6 | Kampioenen Huldiging |
14-6 | Ouder-kind Toernooi |
deze week | dit seizoen |
gewonnen gelijk verloren |
Bezoekadres
Schijndelse Mixed
Hockey Club
De Hopbel
Sportpark
"Rooiseheide"
Rooiseheide 18
5481 SG Schijndel
Tel.: 073-5430621
Postadres
Postbus 339
5480 AH Schijndel
E-mail/Website
www.dehopbel.nl
Teamondersteuning | ||||
Aanvoerder | Jaap van Lier |
Nog 4 wedstrijden: | |||||||
Datum | Wed.Nr. | Tegen | Reistijd | Verz | Spel | U/T | Locatie |
26 mei | MHC Bommelerwaard H30-1 |
|
09:45 | 10:45 | uit | route | |
2 jun | Mixed Hockey Club Heesch H30-1 |
|
12:15 | 12:45 | thuis | Veld 2 | |
9 jun | Oss H30-2 |
|
09:25 | 10:30 | uit | route | |
16 jun | MHCdeDommel H30-2 |
|
12:30 | 13:00 | thuis | Veld 2 | |
Stand in de poule | |||||||||
Team | # | Pntn | W | G | V | ++ | -- | Straf | |
1 | Uden H30-1 | 15 | 34 | 10 | 4 | 1 | 40 | 16 | 0 |
2 | Hopbel H30-2 | 14 | 29 | 9 | 2 | 3 | 45 | 21 | 0 |
3 | Oss H30-2 | 15 | 29 | 9 | 2 | 4 | 42 | 29 | 0 |
4 | Bommelerwaard H30-1 | 14 | 26 | 8 | 2 | 4 | 32 | 22 | 0 |
5 | Dommel H30-2 | 15 | 17 | 5 | 2 | 8 | 28 | 39 | 0 |
6 | Heesch H30-1 | 14 | 7 | 2 | 1 | 11 | 22 | 44 | 0 |
7 | Oedenrode H30-2 | 15 | 3 | 0 | 3 | 12 | 14 | 52 | 0 |
Uitslagen | |||||||||
ZONDAG 3 SEPTEMBER 2023 | |||||||||
.. | Uden H30-1 | Oedenrode H30-2 | (6-2)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Oss H30-2 | Heesch H30-1 | (5-1)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Dommel H30-2 | Bommelerwaard H30-1 | (2-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023 | |||||||||
.. | Oedenrode H30-2 | Oss H30-2 | (1-5)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Heesch H30-1 | Dommel H30-2 | (2-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Hopbel H30-2 | Uden H30-1 | (2-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023 | |||||||||
.. | Uden H30-1 | Bommelerwaard H30-1 | (4-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Hopbel H30-2 | Oedenrode H30-2 | (3-0)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Dommel H30-2 | Oss H30-2 | (2-4)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023 | |||||||||
.. | Heesch H30-1 | Uden H30-1 | (1-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Bommelerwaard H30-1 | Hopbel H30-2 | (2-4)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Oedenrode H30-2 | Dommel H30-2 | (2-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 1 OKTOBER 2023 | |||||||||
.. | Uden H30-1 | Oss H30-2 | (3-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Bommelerwaard H30-1 | Oedenrode H30-2 | (6-0)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Hopbel H30-2 | Heesch H30-1 | (6-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 29 OKTOBER 2023 | |||||||||
.. | Heesch H30-1 | Bommelerwaard H30-1 | (1-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Oss H30-2 | Hopbel H30-2 | (0-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Dommel H30-2 | Uden H30-1 | (3-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023 | |||||||||
.. | Bommelerwaard H30-1 | Oss H30-2 | (3-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Hopbel H30-2 | Dommel H30-2 | (2-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Oedenrode H30-2 | Heesch H30-1 | (0-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023 | |||||||||
.. | Heesch H30-1 | Oss H30-2 | (1-4)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Oedenrode H30-2 | Uden H30-1 | (1-4)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Bommelerwaard H30-1 | Dommel H30-2 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023 | |||||||||
.. | Uden H30-1 | Hopbel H30-2 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Dommel H30-2 | Heesch H30-1 | (3-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Oss H30-2 | Oedenrode H30-2 | (1-1)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023 | |||||||||
.. | Oedenrode H30-2 | Hopbel H30-2 | (1-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Bommelerwaard H30-1 | Uden H30-1 | (0-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Oss H30-2 | Dommel H30-2 | (3-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 3 MAART 2024 | |||||||||
.. | Uden H30-1 | Heesch H30-1 | (3-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Hopbel H30-2 | Bommelerwaard H30-1 | (0-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Dommel H30-2 | Oedenrode H30-2 | (4-0)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 10 MAART 2024 | |||||||||
.. | Heesch H30-1 | Hopbel H30-2 | (1-5)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Oedenrode H30-2 | Bommelerwaard H30-1 | (2-4)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Oss H30-2 | Uden H30-1 | (1-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 17 MAART 2024 | |||||||||
.. | Hopbel H30-2 | Oss H30-2 | (6-4)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Bommelerwaard H30-1 | Heesch H30-1 | (5-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 24 MAART 2024 | |||||||||
.. | Heesch H30-1 | Oedenrode H30-2 | (6-3)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Dommel H30-2 | Hopbel H30-2 | (0-6)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Oss H30-2 | Bommelerwaard H30-1 | (2-0)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
DONDERDAG 4 APRIL 2024 | |||||||||
.. | Uden H30-1 | Dommel H30-2 | (3-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 7 APRIL 2024 | |||||||||
.. | Uden H30-1 | Oedenrode H30-2 | (1-1)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Oss H30-2 | Heesch H30-1 | (3-1)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Dommel H30-2 | Bommelerwaard H30-1 | (0-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 14 APRIL 2024 | |||||||||
.. | Heesch H30-1 | Dommel H30-2 | (0-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Hopbel H30-2 | Uden H30-1 | (3-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Oedenrode H30-2 | Oss H30-2 | (0-3)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 21 APRIL 2024 | |||||||||
.. | Uden H30-1 | Bommelerwaard H30-1 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Hopbel H30-2 | Oedenrode H30-2 | (3-0)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Dommel H30-2 | Oss H30-2 | (2-4)final | Nog niet bevestigd. |
Wedstrijdschema poule | |||||||||
ZONDAG 26 MEI 2024 | |||||||||
Oedenrode H30-2 | Dommel H30-2 | 10:30 | Sportpark 'De Kienehoef' | ||||||
Bommelerwaard H30-1 | Hopbel H30-2 | 10:45 | Sportcomplex 'De Watertoren' | ||||||
Heesch H30-1 | Uden H30-1 | 10:45 | Sportpark 'De Braaken' | ||||||
ZONDAG 2 JUNI 2024 | |||||||||
Uden H30-1 | Oss H30-2 | 10:30 | Sportpark Uden | ||||||
Bommelerwaard H30-1 | Oedenrode H30-2 | 11:00 | Sportcomplex 'De Watertoren' | ||||||
Hopbel H30-2 | Heesch H30-1 | 12:45 | Sportpark Rooiseheide | ||||||
ZONDAG 9 JUNI 2024 | |||||||||
Oss H30-2 | Hopbel H30-2 | 10:30 | Gemeentelijk sportpark | ||||||
Heesch H30-1 | Bommelerwaard H30-1 | 10:45 | Sportpark 'De Braaken' | ||||||
Dommel H30-2 | Uden H30-1 | 12:30 | Hockeyp. Zegenwerp | ||||||
ZONDAG 16 JUNI 2024 | |||||||||
Bommelerwaard H30-1 | Oss H30-2 | 10:45 | Sportcomplex 'De Watertoren' | ||||||
Hopbel H30-2 | Dommel H30-2 | 13:00 | Sportpark Rooiseheide | ||||||
Oedenrode H30-2 | Heesch H30-1 | 14:30 | Sportpark 'De Kienehoef' |
H1 | HV Weert H1 | 5-1 |
H2 | Maastrichtse Hockey Club MHC H2-O | 3-3 |
DO25-2 | Hockey Club Uden DO25-4 | 2-5 |
D1 | Hockey Geldrop D1 | 5-1 |
D2 | Oss D3 | 2-4 |
D3 | Sint Oedenrode D2-O | 8-0 |
D4 | Hockey Club Uden D2-O | 0-2 |
D5 | HC Mill D1 | 0-2 |
DO25-1 | V.M.H.C. Geel-Zwart DO25-3 | 3-3 |
H1 | Hockey Geldrop H1 | 2-2 |
Nog geen verslagen. |
Alle verslagen |