9-5 | FVK Toernooi |
15-5 | Workshop CS+ |
31-5 | VrijMiBo |
9-6 | Kampioenen Huldiging |
14-6 | Ouder-kind Toernooi |
deze week | dit seizoen |
gewonnen gelijk verloren |
Bezoekadres
Schijndelse Mixed
Hockey Club
De Hopbel
Sportpark
"Rooiseheide"
Rooiseheide 18
5481 SG Schijndel
Tel.: 073-5430621
Postadres
Postbus 339
5480 AH Schijndel
E-mail/Website
www.dehopbel.nl
Teamondersteuning | ||||
Aanvoerder | Niels Voets | |||
Aanvoerder | Jan Steenbakkers |
Nog 4 wedstrijden: | |||||||
Datum | Wed.Nr. | Tegen | Reistijd | Verz | Spel | U/T | Locatie |
26 mei | Hockeyclub Prinsenbeek H3 |
|
uit | route | |||
2 jun | MHC Tempo H2-O |
|
14:15 | 14:45 | uit | route | |
9 jun | HC Etten-Leur H5 |
|
14:15 | 14:45 | thuis | Veld 1 | |
16 jun | B.H.V. Push H6 |
|
uit | route | |||
Stand in de poule | |||||||||
Team | # | Pntn | W | G | V | ++ | -- | Straf | |
1 | Hopbel H4 | 17 | 49 | 16 | 1 | 0 | 102 | 14 | 0 |
2 | Prinsenbeek H3 | 17 | 35 | 11 | 2 | 4 | 63 | 31 | 0 |
3 | Vlijmen H2 | 17 | 28 | 9 | 1 | 7 | 38 | 30 | 0 |
4 | Tempo H2-O | 17 | 23 | 7 | 2 | 8 | 50 | 58 | 0 |
5 | Etten-Leur H5 | 17 | 21 | 6 | 3 | 8 | 24 | 39 | 0 |
6 | Oirschot H3 | 17 | 17 | 5 | 2 | 10 | 23 | 47 | 0 |
7 | Push H6 | 16 | 16 | 5 | 1 | 10 | 23 | 56 | 0 |
8 | Shot H5 | 16 | 5 | 1 | 2 | 13 | 10 | 58 | 0 |
Uitslagen | |||||||||
ZONDAG 3 SEPTEMBER 2023 | |||||||||
.. | Oirschot H3 | Shot H5 | (1-0)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Tempo H2-O | Push H6 | (8-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Etten-Leur H5 | Prinsenbeek H3 | (1-9)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Hopbel H4 | Vlijmen H2 | (5-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023 | |||||||||
.. | Prinsenbeek H3 | Oirschot H3 | (6-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Push H6 | Etten-Leur H5 | (1-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Vlijmen H2 | Tempo H2-O | (6-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Shot H5 | Hopbel H4 | (0-4)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023 | |||||||||
.. | Push H6 | Prinsenbeek H3 | (4-5)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Hopbel H4 | Oirschot H3 | (1-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Tempo H2-O | Shot H5 | (6-0)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Etten-Leur H5 | Vlijmen H2 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023 | |||||||||
.. | Oirschot H3 | Tempo H2-O | (6-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Vlijmen H2 | Push H6 | (3-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Prinsenbeek H3 | Hopbel H4 | (0-5)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Shot H5 | Etten-Leur H5 | (1-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 1 OKTOBER 2023 | |||||||||
.. | Vlijmen H2 | Prinsenbeek H3 | (5-2)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Push H6 | Shot H5 | (1-0)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Etten-Leur H5 | Oirschot H3 | (2-1)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Tempo H2-O | Hopbel H4 | (2-10)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 29 OKTOBER 2023 | |||||||||
.. | Tempo H2-O | Prinsenbeek H3 | (2-6)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Oirschot H3 | Push H6 | (3-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Hopbel H4 | Etten-Leur H5 | (5-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Shot H5 | Vlijmen H2 | (1-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023 | |||||||||
.. | Push H6 | Hopbel H4 | (0-6)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Vlijmen H2 | Oirschot H3 | (1-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Etten-Leur H5 | Tempo H2-O | (2-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Prinsenbeek H3 | Shot H5 | (7-0)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023 | |||||||||
.. | Push H6 | Tempo H2-O | (2-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Vlijmen H2 | Hopbel H4 | (1-4)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Prinsenbeek H3 | Etten-Leur H5 | (4-0)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Shot H5 | Oirschot H3 | (1-2)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023 | |||||||||
.. | Hopbel H4 | Shot H5 | (8-1)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Tempo H2-O | Vlijmen H2 | (5-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Oirschot H3 | Prinsenbeek H3 | (0-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Etten-Leur H5 | Push H6 | (1-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023 | |||||||||
.. | Vlijmen H2 | Etten-Leur H5 | (1-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Shot H5 | Tempo H2-O | (0-1)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Oirschot H3 | Hopbel H4 | (0-6)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Prinsenbeek H3 | Push H6 | (7-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 3 MAART 2024 | |||||||||
.. | Tempo H2-O | Oirschot H3 | (2-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Push H6 | Vlijmen H2 | (1-2)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Etten-Leur H5 | Shot H5 | (2-1)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Hopbel H4 | Prinsenbeek H3 | (4-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 10 MAART 2024 | |||||||||
.. | Hopbel H4 | Tempo H2-O | (9-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Prinsenbeek H3 | Vlijmen H2 | (1-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Oirschot H3 | Etten-Leur H5 | (0-5)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 17 MAART 2024 | |||||||||
.. | Vlijmen H2 | Shot H5 | (3-0)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Etten-Leur H5 | Hopbel H4 | (0-7)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Prinsenbeek H3 | Tempo H2-O | (4-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 24 MAART 2024 | |||||||||
.. | Tempo H2-O | Etten-Leur H5 | (1-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Hopbel H4 | Push H6 | (11-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Shot H5 | Prinsenbeek H3 | (3-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Oirschot H3 | Vlijmen H2 | (0-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
DINSDAG 2 APRIL 2024 | |||||||||
.. | Push H6 | Oirschot H3 | (3-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 7 APRIL 2024 | |||||||||
.. | Tempo H2-O | Push H6 | (1-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Hopbel H4 | Vlijmen H2 | (3-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Etten-Leur H5 | Prinsenbeek H3 | (2-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Oirschot H3 | Shot H5 | (3-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 14 APRIL 2024 | |||||||||
.. | Prinsenbeek H3 | Oirschot H3 | (3-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Shot H5 | Hopbel H4 | (0-7)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Push H6 | Etten-Leur H5 | (0-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Vlijmen H2 | Tempo H2-O | (4-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 21 APRIL 2024 | |||||||||
.. | Push H6 | Prinsenbeek H3 | (3-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Etten-Leur H5 | Vlijmen H2 | (3-1)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Hopbel H4 | Oirschot H3 | (7-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Tempo H2-O | Shot H5 | (9-2)final | Nog niet bevestigd. |
Wedstrijdschema poule | |||||||||
ZONDAG 26 MEI 2024 | |||||||||
Prinsenbeek H3 | Hopbel H4 | 0:00 | Sportpark 'De Heikant' | ||||||
Oirschot H3 | Tempo H2-O | 10:30 | Sportpark 'Moorland' | ||||||
Vlijmen H2 | Push H6 | 14:15 | Sportpark 'Hoge Heide' | ||||||
Shot H5 | Etten-Leur H5 | 15:00 | Universiteit van Tilburg | ||||||
ZONDAG 2 JUNI 2024 | |||||||||
Push H6 | Shot H5 | 0:00 | Push | ||||||
Vlijmen H2 | Prinsenbeek H3 | 10:30 | Sportpark 'Hoge Heide' | ||||||
Etten-Leur H5 | Oirschot H3 | 14:30 | Sportpark 'Hoge Neerstraat' | ||||||
Tempo H2-O | Hopbel H4 | 14:45 | Sportpark Rozenoord | ||||||
ZONDAG 9 JUNI 2024 | |||||||||
Shot H5 | Vlijmen H2 | 0:00 | Universiteit van Tilburg | ||||||
Oirschot H3 | Push H6 | 12:45 | Sportpark 'Moorland' | ||||||
Hopbel H4 | Etten-Leur H5 | 14:45 | Sportpark Rooiseheide | ||||||
Tempo H2-O | Prinsenbeek H3 | 14:45 | Sportpark Rozenoord | ||||||
ZONDAG 16 JUNI 2024 | |||||||||
Push H6 | Hopbel H4 | 0:00 | Push | ||||||
Prinsenbeek H3 | Shot H5 | 0:00 | Sportpark 'De Heikant' | ||||||
Etten-Leur H5 | Tempo H2-O | 13:30 | Sportpark 'Hoge Neerstraat' | ||||||
Vlijmen H2 | Oirschot H3 | 14:30 | Sportpark 'Hoge Heide' |
H1 | HV Weert H1 | 5-1 |
H2 | Maastrichtse Hockey Club MHC H2-O | 3-3 |
DO25-2 | Hockey Club Uden DO25-4 | 2-5 |
D1 | Hockey Geldrop D1 | 5-1 |
D2 | Oss D3 | 2-4 |
D3 | Sint Oedenrode D2-O | 8-0 |
D4 | Hockey Club Uden D2-O | 0-2 |
D5 | HC Mill D1 | 0-2 |
DO25-1 | V.M.H.C. Geel-Zwart DO25-3 | 3-3 |
H1 | Hockey Geldrop H1 | 2-2 |
Nog geen verslagen. |
Alle verslagen |