Je bent hier: De HopbelHockeyWedstrijdprogramma
 
Handige links
Agenda
Nog geen agendapunten.
Clubprestaties
Statistieken Statistieken
deze weekdit seizoen
gewonnen gelijk verloren
DE HOPBEL

Bezoekadres

Schijndelse Mixed Hockey Club 

De Hopbel

Sportpark "Rooiseheide"

Rooiseheide 18

5481 SG Schijndel

Tel.: 073-5430621

Postadres

Postbus 339

5480 AH Schijndel

E-mail/Website

[email protected]

www.dehopbel.nl

Wedstrijdschema
Laat schema zien voor
 


18 september -- Junioren

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
MA1 11938  MHCdeDommel MA1 15   14:45  16:00 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
MA2 11688  HC Eindhoven MA4    13:15  14:00 Veld 1  info
Fluiten: Sandra Janssen (Dames 2) en Kim van Kemenade (Dames 2)
MA3 12162  Oss MA6    14:45  15:30 Veld 2  info
Fluiten: Juul Dobbelsteen (Dames 4) en Kirsten Lathouwers (Dames 4)
MB1 12134  Hockey Club Uden MB1    11:45  12:30 Veld 1  info
Fluiten: Michelle van den Broek (Dames 3) en Joyce Geerts (Dames 3)
MB2 11641  Mixed Hockey Club Heesch MB1 25   13:20  14:30 uit -   info
MB3 11883  Sint Oedenrode MB2 15   13:15  14:15 uit -   info
MC1 11999  Hockeyclub 's-Hertogenbosch MC4    10:15  11:00 Veld 1  info
Fluiten: Isa belle van der Loop (Dames 3) en Marlou van den Brand (Dames 3)
MC2 11506  HC Gemert MC2 35   10:55  12:15 uit -   info
MC3 11754  MHC MEP MC3    11:45  12:30 Veld 2  info
Fluiten: Mette Verhoeven (Dames 2) en Noelle van den Heuvel (MA1)
MC4 11995  HC Oirschot MC3 30   09:15  10:15 uit -   info
MD1 12049  MHC Best MD1    09:00  09:30 Veld 1  info
Fluiten: Jaap van Lier (Heren B) en Amber Blummel (Dames Jong 1)
MD2 12044  HTCSON Hockey MD2 15   11:50  12:35 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
MD3 11789  Hockeyclub Berlicum MD2    10:30  11:00 Veld 2  info
Fluiten: Anke van Balveren (Dames 4) en Chayenne Lokker (Dames 4)
 
JB1 10524  M.H.C. Deurne JB1    14:45  15:30 Veld 1  info
Fluiten: Daan van de Brand (Heren 3) en Rob Mutsaars (Heren 2 )
JC1 11836  MHC Wijchen JC1  12:00  12:30 uit -   info
JC2 11597  Berkel Enschot Berkel-Enschot/Udenhout JC2    13:30  14:00 Veld 2  info
Fluiten: Elke Rijsdijk (Dames 4) en Suzan van Lier (Dames 4)
JD1 11583  Hockeyclub Berlicum JD1 15   08:00  08:45 uit -   info

18 september -- Jongste jeugd

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
M8E1 14667  Hockeyclub Berlicum M8E1    09:15  09:45 Veld 2  info
Fluiten: Sophie van den Brand (MB1) en Noor van Dinther (MB1)
M8E2 1135  Hockeyclub 's-Hertogenbosch M8E6 25   11:35  12:30 uit -   info
ME1 1209  Hockey Club Uden M6E2 20   08:40  09:30 uit -   info
MF1 1381  Hockey Club Uden MF1 20   08:25  09:15 uit -   info
MF2 1182  MHC MEP MF3 25   07:50  08:45 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
 
J8E1 1091  Mixed Hockey Club Heesch J8E1    09:15  09:45 Veld 2  info
Fluiten: Daan van Lent (JB1) en Milan Bast (JB1)
JE2 185  Hockeyclub 's-Hertogenbosch J6E4    08:15  08:45 Veld 2  info


Inloggen op het DWF? Klik dan hieronder:

Hoofdsponsors



Kledingsponsors

Bekijk alle sponsoren
Goudsponsors

Bekijk alle sponsoren
Vandaag jarig
  • Siebe Duffhues
  • Geertje Hendriks
  • Tom Ijsseldijk
  • Nika Vorstenbosch
Mededelingen
Uitslagen
D1 Hockey Geldrop D1 1-2
D2 Hockeyclub 's-Hertogenbosch D3 1-1
D3 Hockeyclub 's-Hertogenbosch D12 2-1
D4 HC Helmond D3 4-0
D5 Oss D8 0-5
D6 HC Oranje Rood Oranje-Rood D19 2-2
DJ1 Sint Oedenrode DJ1 1-3
H1 V.M.H.C. Basko H1 3-2
H2 V.M.H.C. Geel-Zwart H3 3-1
H3 Hockeyclub 's-Hertogenbosch H6 3-2
Alle uitslagen
Recente verslagen
Nog geen verslagen.
Alle verslagen
KNHB Naar de KNHB Site


Naar de hockeykampen Site