Je bent hier: De HopbelHockeyWedstrijdprogramma
 
Handige links
Clubprestaties
Statistieken Statistieken
deze weekdit seizoen
gewonnen gelijk verloren
DE HOPBEL

Bezoekadres

Schijndelse Mixed Hockey Club 

De Hopbel

Sportpark "Rooiseheide"

Rooiseheide 18

5481 SG Schijndel

Tel.: 073-5430621

Postadres

Postbus 339

5480 AH Schijndel

E-mail/Website

[email protected]

www.dehopbel.nl

Wedstrijdschema
Laat schema zien voor
 


30 maart -- Junioren

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
MA1 50368  HC Tilburg MA7 40   12:35  14:15 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
MA2 50232  Hockey Geldrop MA5 35   13:40  15:00 uit -   info
MA3 50158  MHC DES MA3    14:15  15:00 Veld 2  info
Fluiten: Karlijn van Thiel (Dames 5) en Marieke Nelissen (Dames 5)
MB1 51006  Sint Oedenrode MB1    13:45  14:30 Veld 1  info
Fluiten: Moniek van Aarle (Dames 1) en Kim Nolten (Dames 1)
MB2 52199  Hockeyclub Berlicum MB3 15   09:30  10:30 uit -   info
MB3 51016  Oss MB7    12:30  13:15 Veld 2  info
Fluiten: Wouter Lijftogt (Heren 6) en Mark Sengers (Heren 6)
MB4 51647  HC Mill MB1 30   12:15  13:15 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
MC1 52986  Rosmalen MC1    12:00  12:45 Veld 1  info
Fluiten: Lieke Steenbakkers (Dames 2) en Romy van Lieshout (Dames 2)
MC2 53139  Sint Oedenrode MC2 15   10:45  11:45 uit -   info
MC3 54149  HC Gemert MC6 35   10:25  11:45 uit -   info
MC4 53929  MHCdeDommel MC3    10:45  11:30 Veld 2  info
Fluiten: Wouter Lijftogt (Heren 6) en Niels Krol (Heren Jong 1)
MD1 54332  V.M.H.C. Basko MD1 35   14:10  15:15 uit -   info
MD2 55577  HC Gemert MD3 35   08:55  10:00 uit -   info
MD3 55609  Liempde MD3 15   11:15  12:00 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
 
JA1 47684  MHC Bommelerwaard JA1    15:15  16:15 Veld 1  info
Fluiten: Duran van de Schoot (Heren 1) en Willem Steenbakkers (Heren 1)
JB1 56167  MHC Boxmeer JB1 55   09:20  11:00 uit -   info
JD1 48742  Rosmalen JD3    09:00  09:30 Veld 1  info
Fluiten: Robin Bogers (Heren Jong 1) en Tijmen Broring (Heren Jong 1)
JD2 49103  Oss JD2    10:30  11:00 Veld 1  info
Fluiten: Gijs Donkers (Heren Jong 1) en Tom Driessen (Heren Jong 1)

30 maart -- Jongste jeugd

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
M8E1 46039  MHC MEP M8E2 25   09:20  10:15 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
M8E2 46466  Mixed Hockey Club Heesch M8E1    09:15  09:45 Veld 2  info
Fluiten: Jaimy Krijgsman (MB3) en Demy Krijgsman (MB3)
M8E3 46480  Geel-Zwart M8E4 20   08:10  09:00 uit -   info
M8E4 45979  Hockey Club Uden M8E4 20   07:55  08:45 uit -   info
ME1 42126  Oss ME4    09:00  09:30 Veld 3  info
ME2 43054  Rosmalen ME11 30   09:30  10:30 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
 
Sjors Sportief  !Reservering      15:00 Veld 3  info
basisschool kinderen proeflessen
 
J8E1 45152  Liempde J8E1    09:15  09:45 Veld 2  info
Fluiten: Jolijn van Heeswijk (MB3) en Katrien van Giersbergen (MB1)
JE1 47010  Hockeyclub 's-Hertogenbosch JE6    10:15  10:45 Veld 3  info
JF1 43417  Hockeyclub Berlicum JF1    09:30  10:00 Veld 3  info
JF2 43664  Hockeyclub Berlicum JF3    10:30  11:00 Veld 3  info


Inloggen op het DWF? Klik dan hieronder:

Hoofdsponsors



Kledingsponsors

Bekijk alle sponsoren
Goudsponsors

Bekijk alle sponsoren
Vandaag jarig
Er zijn geen jarigen vandaag
Mededelingen
Uitslagen
D1 Venlo D1 3-1
D2 HC Helmond D2 0-1
D4 HTCSON Hockey D2 (O) 2-0
D6 MHC DES D6 1-2
DJ1 MHC DES DJ1 7-0
H1 MHC MEP H1 4-1
H2 HC Eindhoven H2 3-3
H3 Venlo H2 2-5
Alle uitslagen
Recente verslagen
Nog geen verslagen.
Alle verslagen
KNHB Naar de KNHB Site


Naar de hockeykampen Site