27-3 | Bestuursvergadering |
17-4 | TC Vergadering |
18-4 | Informatieavond Engelandreis |
21-4 | Reservering Engelandreis |
22-4 | Koningsspelen |
deze week | dit seizoen |
gewonnen gelijk verloren |
Bezoekadres
Schijndelse Mixed
Hockey Club
De Hopbel
Sportpark
"Rooiseheide"
Rooiseheide 18
5481 SG Schijndel
Tel.: 073-5430621
Postadres
Postbus 339
5480 AH Schijndel
E-mail/Website
[email protected]
www.dehopbel.nl
Zaalhockey SMHC DE HOPBEL 2017-2018
Trainingsschema zaalhockey 2018-2019
Presentatie zaalhockey 2017-2018
Welke teams nemen deel aan de zaalhockeycompetitie-?
Elk team dat zich heeft opgegeven, is aangemaakt in Lisa. Let op: De teamnaam kan anders zijn dan op het veld.
Als iemand van een veldteam niet opgegeven is voor de zaalcompetitie, mag deze ook niet invallen als er een tekort aan spelers is. We kunnen hier door in de problemen komen en het is niet eerlijk ten opzichte van de spelers die wel contributie betalen. We gaan er dit jaar strikter op controleren. Mocht je spelers tekort komen, kijk dan in de andere zaalhockeyteams en overleg met de coaches wie kan invallen. Soms zijn er teams met veel spelers en die willen vaak graag invallen om zo toch hun wedstrijden te kunnen spelen.
Belangrijk:
Zorg voor de juiste spullen in de zaal. Een zaalhockeystick en een handschoen zijn verplicht. Let ook op de juiste schoenen. Deze moeten stevig zijn en geschikt voor een zaal.
Teams spelen in een drieluik, A-B, B-C en C-A, waarbij A het thuisspelende team is. Je speelt op 1 dag dus 2 wedstrijden, de meeste poules zullen uit 7 teams bestaan, maar soms uit 5 teams. Zij spelen dan 3 keer tegen hetzelfde team. Er worden in totaal 12 wedstrijden gespeeld.
De wedstrijden duren allemaal 2 x 20 minuten!
De competitie start op 8 december, de laatste competitiedag is 24 februari. Op 29 en 30 december is er geen competitie.
Teams zorgen bij een thuiswedstrijd zelf voor zaalwachten. Een zaalwacht hoeft geen verstand van hockey te hebben, maar is wel aanspreekpunt voor coaches én scheidsrechters. Op website staat een beschrijving van de taken van de zaalwacht.
Kosten competitie zaalhockey
De kosten zijn verschillend afhankelijk van het opgegeven aantal trainingen en of er al dan niet via Hockeywerkt wordt getraind. Het laagste tarief per deelnemer is € 45,00 (1 training)en het hoogste tarief per deelnemer is € 90,00 (6 trainingen via Hockeywerkt)
Mochten er nog vragen zijn, kun je die stellen via[email protected].
Hartelijke groet,
De Zaalhockeycommissie
DO25-2 | Hockey Club Uden DO25-5 | 1-3 |
D1 | MHCN D1 | 1-3 |
D2 | HC Delta Venlo D2-O | 0-4 |
D3 | HC Oirschot D2-O | 0-9 |
D4 | Hockey Club Uden D2 | 1-3 |
D5 | HC Mill D1 | 1-2 |
DO25-1 | HC Gemert DO25-2 | 1-2 |
H1 | Hockey Geldrop H1 | 2-0 |
H2 | HC Helmond H4 | 6-5 |
H3 | HC Eindhoven H4 | 6-2 |
Nog geen verslagen. |
Alle verslagen |